Výroba výstroje
na míru

Máš specifický požadavek na produkt ? Nenašel jsi na trhu produkt který splňuje tvé požadavky? Nebo snad chceš výstroj upravit podle tvých představ?

Chceš gear na míru?

Na nic nečekej a proměň své vize v realitu. Šijeme výstroj podle požadavků klienta. Potřebuješ sumku na specifickou vysílačku nebo zásobník? Nebo jen potřebuješ upravit velikost riggu na svou postavu? Napiš nám své požadavky prostřednictvím formuláře níže nebo třeba připoj odkaz s inspirací a my tě kontaktujeme s cenovou nabídkou.

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.

Ruční výroba s důrazem na kvalitu

Naše produkty šijeme ručne v České republice. Každý produkt prochází důkladnou kontrolou. Kontrolujeme každý šev a spoj, tudíž se nestane že se ti sumka rozpadne hned když do ní dáš plný zásobník, tak jako u čínských výrobců.

Používáme ty nejkvalitnější materiály

Na výrobu našich produktů používáme výhradně osvědčené materiály. Používáme pouze originální maskovací vzory a osvědčené komponenty. Díky certifikacím se na gear můžeš spolehnout a zatížit ho na maximum.

Ukázky našich prací

Zajímá tě co jsme schopni vyrobit? Koukni na náš instagram a facebook, kde pravidelně přidáváme ukázky našich prací.